Web Tasarım

Web Tasarım

Sitemize Hoş Geldiniz

– Web Tasarım Firmanız için olumlu bir imaj ve referans sağlayarak prestij kazanmada büyük fırsat olacaktır.

– Web siteniz üzerinden müşterilerinize yenilik ve gelişmeleriniz hakkında anında bilgi verebilecek, oluşturduğunuz ürün veya hizmet kampanyalarınız ile ilgili anında Reklam Araçlarını (google-yandex-facebook vb.) kullanabileceksiniz..

– Kaliteli, görsel açıdan zengin, alt yapısı düzgün, iyi yönetilen ve iyi çalışan başlı başına özgün bir web sitesi ile klasik medya araçlarına az ihtiyacınız olacak ve bu alanda maliyetlerinizi düşüreceksiniz.

– Web siteniz içinde bulunduğunuz sektörde bir profesyonellik-kurumsal bir imaj oluşturacaktır.

- Web sitesinin hazırlanması ve yayınlanması tek başına yeterli olmayacaktır. Hazırlanmış olan web sitesi ya da web tasarımları bazı özellikleri barındırmadığı takdirde düşünüldüğü kadar etkili olmayacaktır. Bu özellikleri incelemek gerekirse;

– Web sitenizin grafik arayüz tasarımı estetik açıdan güzel, özgün ve şirketinizin veya firmanızın kurumsal kimliğine kesinlikle uygun olmalıdır.

– Web sitenizin yazılım alt yapısı hızlı ve ergonomik çalışmalı, güncel S.E.O Dostu standartlarına uygun olmalıdır.

– İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı aradıkları bilgiye, ürüne ya da hizmete ulaşmak için arama motorlarını (google-yandex vb) kullanmaktadır. Bu nedenle web siteniz en çok kullanılan belli başlı arama motorlarında ilgili anahtar kelimelere göre yapılan aramalarda üst sıralarda çıkması için optimize edilmiş olmalıdır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) adı verilen bu süreç en az sitenin tasarımı ve oluşturulması kadar önemli ve bir o kadar da doğru ve sistemli yapılması gereken hassas bir süreçtir.

– Web siteniz bilgisayar-mobil üzerinde sıklıkla kullanılan tüm tarayıcılarda (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, vb.) düzgün olarak aynı şekilde açılacak şekilde hazırlanmış olmalı ve mobil versiyonu ile tüm akıllı cihazlarda görüntülenebilir olmalıdır.

- Web teknolojileri ve yazılımları ile ilgili doğru, hızlı ve kaliteli ürünlerimizle ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.